Antibiotiká sú lieky, veľmi dôležité v liečbe infekčných ochorení. Objavenie penicilínu Alexandrom Flemingom bol zásadný objav. Vďaka objaveniu antibiotík už dnes ľudia neumierajú na bežné bakteriálne infekcie a tieto ochorenia sa stali ľahko liečiteľnými.

Meditácia je extréme dôležitá pre zdravie mysle i tela. Umožňuje nám vyčistiť si myseľ, usporiadať tok myšlienok, spojiť sa s naším vnútrom a nájsť skutočné šťastie, pokoj a harmóniu. Zbavuje nás toku myšlienok a ponára nás do prítomného okamihu.

Smoothie misky sú extrémne zdravé a nutrične výživné. Sú správnou voľbou, ktorou môžete začať váš deň. Dodajú vám dostatok makroživín, vitamínov, minerálov a antioxidantov, a okrem toho sú extrémne chutné! Určite si ich okamžite zaľúbite!

Mnoho mladých žien siaha po hormonálnej antikoncepcii ako antikoncepčnej metóde. Dôvod je jasný - takmer 100% - né zabráneniu nechceného otehotnenia. Ste si však vedomé nežiadúcich účinkov, ktoré môže hormonálna antikoncepcia vyvolať?

Ideálna postava je to, po čom túži každý jeden z nás. Ako ju dosiahnuť rýchlo, efektívne a predovšetkým nenáročne? Verte mi dá sa to a ja vám prezradím ako na to.

Myseľ je mocným nástrojom, ktorým disponuje každý jeden z nás. Málokto si však plne uvedomuje a uplatňuje kompletný potenciál svojej mysle. Namiesto toho, aby sme našu myseľ ovládli my, jej častokrát dovoľujeme, aby ona ovládala nás.

Zdravie je definované ako stav úplnej telesnej a psychickej pohody s absenciou ochorenia. Čo to ale znamená byť zdravý? A ako zdravie dosiahnuť, natrvalo si ho udržať a nemusieť sa báť potencionálneho vzniku ochorení? Dosiahnuť absolútne zdravie je jednoduchšie ako si myslíte.